Energetická hůlka - Orgonitové hroty - Křišťálové (8)

Vyprodáno

Energetická hůlka je skvělá pro:– přesnou bezkontaktní a kontaktní energetickou stimulaci


– snížení bolesti a stimulaci toku energie v těle, která aktivuje a usnadňuje samoléčebné a regenerační procesy v těle.


– stimulace reflexních bodů na rukou a nohou, meridiánů, čaker a zmírnění bolesti.


– harmonizace, čištění a posílení energetických center a podpora celkového zdraví a harmonie v našem vlastním těle.Historie těchto hůlek sahá až do starověku, kdy byly používány jako prostředek k navození rovnováhy a harmonie. Měď je známá svou schopností vést energii a minerály, které jsou do hůlek vsazeny, mají specifické účinky na různé oblasti našeho těla a mysli.Jak s nimi pracovat? 


Zde je několik běžných způsobů použití křišťálové hůlky:Léčba čaker : Křišťálové hůlky se často používají k vyrovnání a vyrovnání energetických center těla, známých jako čakry. Praktikující může držet hůlku nad každou čakrou, aby pomohla vyčistit energetické blokády a podpořila harmonii v těle.


Čištění energie: Někteří lidé používají křišťálové hůlky k čištění negativní nebo stagnující energie ze své aury nebo fyzického prostoru. Chcete-li to provést, můžete protáhnout hůlku po svém těle nebo po místnosti a zároveň si vizualizovat odstranění negativní energie.Meditace : Během meditace lze použít křišťálové hůlky, které vám pomohou zaměřit váš záměr nebo zlepšit vaši praxi. Držte hůlku v ruce nebo ji položte poblíž při meditaci, abyste zesílili energii svého záměru.Masáž a reflexní terapie: Někteří praktici používají křišťálové hůlky pro masáž nebo reflexní terapii. Zaoblený konec hůlky lze použít k vyvíjení jemného tlaku na konkrétní body na těle, což podporuje relaxaci a energetickou rovnováhu.Čištění aury: Hůlkou můžete přejet po své auře, o které se věří, že čistí a čistí vaše energetické pole.Reiki a energetické léčení: V Reiki a dalších energetických léčebných praktikách mohou praktikující používat křišťálové hůlky k usměrňování a usměrňování léčivé energie. Hůlka může sloužit jako kanál pro přenos léčivé energie k příjemci.Nastavení manifestace a záměru: Křišťálové hůlky lze použít k zesílení záměrů, což z nich činí užitečný nástroj v praktikách manifestace. Při stanovování záměrů nebo cílů držte hůlku.Při používání křišťálové hůlky je nezbytné krystal pravidelně čistit a nabíjet. Můžete to udělat tak, že hůlku opláchnete v čisté vodě, umístíte ji na sluneční nebo měsíční světlo nebo použijete jiné metody, které jsou pro konkrétní typ krystalu bezpečné.Mějte na paměti, že účinnost křišťálových hůlek v těchto praktikách je často subjektivní a může se lišit od člověka k člověku. Klíčem je používat hůlku se záměrem a všímavostí a začlenit ji do svých holistických nebo duchovních praktik způsobem, který rezonuje s vašimi osobními přesvědčeními a cíli.

2 790,00 Kč