Orgonit do kapsy - Křišťál, Tygří oko, Anch

Orgonit do kapsy - Křišťál, Tygří oko, symbol Anch.

Průměr 3,5 cmVelmi silný orgonit, sestavený ze zlatého kovového prstenu, kovových zlatých kuliček, měděné špony a symbol Anch. 

 

Orgonity mají mnoho způsobů využití:
✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky
✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum
✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu
✅Podporují meditace

Orgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.

Křišťál patří k nejrozšířenějším minerálům. Je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou.Vnáší do duše jasno a čistotu.

Tygří oko
Bystří smysly, umožňuje prokouknout jiné lidi, chrání před špatnými vlivy a špatnými přáteli. Potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Zvyšuje sílu a energii.

Posiluje sebedůvěru, dodává odvahu, pomáhá při dosahování cílů a chrání před přepínáním. Posiluje koncentraci a pomáhá při řešení kritických situací. Uvolňuje napětí, vytváří odstup od maličkostí, usnadňuje rozhodování. Podporuje odhodlání ke změnám. Pomáhá překonávat strach ze selhání.
Vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití.
Spojuje v sobě pozemskou energii s energií Slunce. Udržuje rovnováhu nižších čaker a podněcuje růst kundaliní. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang. 
1 050,00 Kč