CZK

Orgonitová pyramida Núbijská - drátkovaný strom, Květ života

Orgonitová pyramida Núbijská - s drátkovaným stromem uvnitř.


Kameny - Křišťál, Kunzit, Karneol a Akvamarín.Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti.Doporučuji mít jednu také na pracovním stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a její mystický tvar vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.Tvar pyramidy je sám o sobě "nosič" energie. Díky němu energie stéká od špičky pyramidy po hranách a usazuje se v dolní části pyramidy.Díky kovovým šponám se energie roztříští a skrze křišťál a drahé kameny transformuje a sílí.Orgonity mají mnoho způsobů využití:✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky

✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum

✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu

✅Podporují meditaceSvůj význam má i tvar kovových špon - je spirálovitý a spirála je jedním ze základních geometrických tvarů, na kterých je "postaven" náš vesmír. Tvar spirály umocňuje rezonanci s archetypem, který se spirálou souvisí.Orgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.Křišťál 

Křišťál je všestranný pomocník, který nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek.


Kunzit 

Kunzit podporuje láskyplnou energii a duchovní sílu. Pomocí hluboké lásky dokáže odbourat téměř jakýkoliv blok. Očišťuje auru a uklidňuje negativní i melancholické myšlenky. Vede nás k nadhledu a soucitu s druhými. Je vhodný pro harmonické vztahy nebo k uklidnění partnerských hádek.


Akvamarín 

je výborný pro řečníky, učitele a přednášející. Pomáhá vědomému vyjádření a pravdivým slovům. Zároveň nás uklidňuje a ladí do příjemného rozpoložení. Podporuje jasnost jak v řeči, tak v mysli. Jeho jasná modř nás vede do hlubin vlastní duše a pomáhá nám propojit se s ní. Tak můžeme čerpat pomoc i ochranu, která je nám přirozeně dána. Moudrost a uvážlivost promýtá i do našich vztahů a skvěle urovnává spory nebo vyhrocené situace.


Karneol 

Kámen karneol svými spirituálními účinky umožňuje nahlédnutí do minulých reinkarnací, a tím usnadnit putování současným životem. Jeho vlastnosti povzbuzují životní energii a podporuje úsilí v dosahování cílů a předsevzetí. Pomáhá člověku prohlubovat schopnost vizualizace a tím uvádět události do pohybu.


Symboly Květ života. Výroba jedné takové pyramidy většinou zabere až 14 dnů. Každá pyramida je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.


Núbijská pyramida výška 16 cm, základna 10 cm

4 500,00 Kč