CZK

Orgonitový přívěsek - Akvamarín, Křišťál, spirála 3,8 x 3,3 cm

Orgonitový přívěsek - Akvamarín, Křišťál, spirála 3,8 x 3,3 cm 


Orgonity mají mnoho způsobů využití:


✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky


✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum


✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu


✅Podporují meditace


Svůj význam má i tvar kovových špon - je spirálovitý a spirála je jedním ze základních geometrických tvarů, na kterých je "postaven" náš vesmír. Tvar spirály umocňuje rezonanci s archetypem, který se spirálou souvisí.


Orgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.


Akvamarín je výborný pro řečníky, učitele a přednášející. Pomáhá vědomému vyjádření a pravdivým slovům. Zároveň nás uklidňuje a ladí do příjemného rozpoložení. Podporuje jasnost jak v řeči, tak v mysli. Jeho jasná modř nás vede do hlubin vlastní duše a pomáhá nám propojit se s ní. Tak můžeme čerpat pomoc i ochranu, která je nám přirozeně dána. Moudrost a uvážlivost promýtá i do našich vztahů a skvěle urovnává spory nebo vyhrocené situace.


Spirála

Měděná spirála energii ještě více harmonizuje a zvyšuje účinnost a dosah orgonitu. Spirála sama je odpradávna používána k harmonizaci (např. k odrušení patogenních zón). Spirála je posvátným symbolem všech kultur na Zemi.


Délka 3,8 x 3,3 cm.

Černá šňůrka v ceně.

690,00 Kč