Přívěsek Merkaba - Měsíční kámen, Křišťál.

Přívěsek Merkaba - Měsíční kámen, Křišťál. 


Orgonity mají mnoho způsobů využití:


✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky


✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum


✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu


✅Podporují meditaceOrgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.


Měsíční kámen se skládá z orthoklasu a albitu, dvou druhů ze skupiny živců . Duhový měsíční kámen je často označován jako labradorit v bílé matrici. Měsíční kámen je drahokam 3. výročí.


Léčení měsíčním kamenem

Štěstí 

Výchova

Mateřství 

Nesobeckost 

Humanitární 

Láska 

Naděje 

Duchovní vhled 

Snadný porod 

Bezpečné cestování 

Nové začátky 

Hojnost 

Kámen pro vnitřní růst a staré začátky


Kámen síla. Uklidňuje emoční nestabilitu a stres, stabilizuje emoce a poskytuje klid. Měsíční kámen zlepšuje intuici, podporuje inspiraci, úspěch a štěstí v lásce a obchodních záležitostech.


SYMBOL MERKABA – POSVÁTNÁ GEOMETRIE

Merkaba, také hláskovaná Merkabah, pochází z hebrejského slova znamenajícího vůz nebo vozidlo a lze ji také definovat jako světlo, duch, tělo. Symbol Merkaba je tvar vytvořený ze 2 protínajících se čtyřstěnů, které se otáčejí v opačných směrech a vytvářejí 3-rozměrné energetické pole. Toto vozidlo světla můžete aktivovat kolem svého vlastního těla pomocí praktikovaných meditačních a dechových technik. O merkabě se říká, že poskytuje ochranu a přenáší vaše vědomí do vyšších dimenzí. Tvar merkaby nám připomíná potenciální sílu, kterou můžeme využít, když spojíme své vlastní energie ve snaze o spojení a růst.

1 250,00 Kč