Orgonit s Křišťálem a Lapis lazuli, Květ života, dřevěný rámeček.

Orgonit s Křišťálem a Lapis lazuli, Květ života, dřevěný rámeček.


Orgonity mají mnoho způsobů využití:


✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky


✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum


✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu


✅Podporují meditaceOrgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.Křišťál patří k nejrozšířenějším minerálům. Je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou.Vnáší do duše jasno a čistotu.Lapis lazuli

Pomáhá při meditacích. Nejen že navozuje vnitřní klid a mír, ale býval v dávných dobách používán jako ochranný kámen pro malé děti, které se díky němu cítily bezpečně. Podporuje radost, odvahu, lásku, poctivost a kreativitu. Upevňuje mezilidské vztahy. Zvyšuje sebevědomí, sebevyjádření a naslouchání druhým. Zlepšuje komunikaci, podporuje osobní růst. Mírní strach, vztek a krutost. Zlepšuje paměť a úsudek.

Květ života je geometrický vzor, ​​který se skládá z 19 kruhů stejné velikosti, které jsou vzájemně propojeny. Obrázek vypadá jako soubor stejně proporčních květin. Kompozice je nejen krásná; má hluboký symbolický význam pro naši existenci, život na Zemi a formování vesmíru .


Pro ty, kdo věří, představuje symbol Květ života božský plán stvoření. Věří, že tvary v designu Flower of Life představují stavební kameny života nebo existence.


V posvátné geometrii Květ života demonstruje opakující se matematické vzorce, které existují v přírodě a ve vesmíru obecně. Tyto vzory jsou založeny na stavebních blocích, které se opakují. Stoupenci posvátné geometrie tedy věří, že Květ života je důkazem inteligentního designu božského stvořitele a vzájemného propojení života ve vesmíru. 

1 100,00 Kč