Galerie

Orgonitová Pyramida
Znáte ten jedinečný pocit, kdy vstoupíte do místnosti a okamžitě cítíte, že tam vládne klid a harmonie? Představuji vám Orgonitovou pyramidu – vašeho nového spojence pro dosažení této atmosféry ve vašem domově nebo pracovním prostoru.

 

Orgonitová pyramida není jen obyčejný dekorativní prvek. Je to nástroj speciálně navržený tak, aby harmonizoval energii ve vašem okolí. Každá pyramida obsahuje křišťál, kovové špony a vybrané minerály, které si můžete sami zvolit podle vašich přání a potřeb. Chcete přitahovat lásku, prosperitu nebo třeba zlepšit zdraví? Nechte si vyrobit pyramidu, která bude přizpůsobena právě vám!

 

Měděné spirály v pyramidách hrají klíčovou roli –Věděli jste, že měděná spirála není jen obyčejný kovový prvek, ale skrývá v sobě hlubokou historii a může mít pozoruhodné účinky na naše zdraví a harmonii prostředí? 
Historie měděné spirály sahá do dávných civilizací, kde byla považována za symbol věčného života a regenerace. V starověkém Egyptě, Číně a dokonce v keltských kulturách měla spirála zvláštní místo v rituálech a umění, kde byla často spojována s léčivými a ochrannými vlastnostmi.
Co se týče účinků měděné spirály na člověka, je fascinující sledovat, jak tento starodávný symbol může přinášet harmonii do našeho moderního života. Měď jako materiál je známá svými antibakteriálními vlastnostmi, což z ní činí ideální volbu pro přírodní léčbu. Když je měď zpracována do formy spirály, je schopna lépe kanalizovat energie, což může pozitivně ovlivnit naše fyzické i psychické zdraví.
Spirála sama o sobě je symbolem nekonečna, růstu a evoluce. V mnoha kulturách je považována za most mezi nebeským a zemským, mezi duchovnem a materiálním světem. Používání měděné spirály v domácnosti nebo na pracovišti může pomoci harmonizovat prostředí, zvýšit energii a zlepšit celkovou pohodu.


Představte si, jak se vaše domácnost nebo pracovní prostor stane oázou klidu, kam se budete vždy rádi vracet.


Nečekajte a udělejte první krok k lepší atmosféře tam, kde trávíte nejvíce času.  Objednejte si vlastní Orgonitovou pyramidu ještě dnes a začněte cítit rozdíl ve svém osobním prostoru co nejdříve!

Máte zájem o výrobu pyramidy dle vašeho přání? Objednejte si přes tlačítko níže.


Prosím počítejte s delší dodací lhůtou. U menších pyramid, želvy, merkaby cca do 1 měsíce. Velké pyramidy, s lotosem, s andílkem atd cca 2 - 3 měsíce.

Ceny dle velikostí

3 cm 650,-
5 cm 720,- 
6 cm 920,- 
7,5 cm 1250,- 
6 x 9 cm 1500,- 

Pyramidy Lotos, andílek, Buddha :
13 cm cena 3500,-
15 cm cena 4000,-  

Želva cena 1500,-  
Orgonitový disk 10x2 cm cena 1800,- 
Orgonitová koule 3 cm cena 1200,- 
Orgonitová koule 6 cm cena 1650,- 

Merkaba 3 cm cena 850,-

Merkaba 6 cm cena 1500,-

Núbijská pyramida výška 18 cm, základna 11,5 cm, cena  4900,-

Cheopsova pyramida 14 x 9 cm - cena 3750,-
Cheopsova pyramida obří základna 19 cm - cena 7500,- 

Pětihran 11 cm - cena 3850,-
  
Velký šestihran - cena 4800,-

Tetrahedron 12 cm - 3350,-

Velký obelisk výška 33 cm, šířka základny 5 cm - 8500,-

Ceny jsou v czk, na eura se přepočítávají vždy dle platného kurzu.