Orgonit s Křišťálem a Lapis lazuli, Strom života, dřevěný rámeček.

Orgonit s Křišťálem a Lapis lazuli, Strom života, dřevěný rámeček.Orgonity mají mnoho způsobů využití:


✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky


✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum


✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu


✅Podporují meditaceOrgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.Křišťál patří k nejrozšířenějším minerálům. Je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou.Vnáší do duše jasno a čistotu.Lapis lazuli

Pomáhá při meditacích. Nejen že navozuje vnitřní klid a mír, ale býval v dávných dobách používán jako ochranný kámen pro malé děti, které se díky němu cítily bezpečně. Podporuje radost, odvahu, lásku, poctivost a kreativitu. Upevňuje mezilidské vztahy. Zvyšuje sebevědomí, sebevyjádření a naslouchání druhým. Zlepšuje komunikaci, podporuje osobní růst. Mírní strach, vztek a krutost. Zlepšuje paměť a úsudek.

Symbol stromu života je prastarý. Ve skutečnosti je tento ikonický symbol téměř stejně starý jako lidé. Symbol stromu života byl zastoupen v křesťanství, starověkém Egyptě, stejně jako v buddhistických, afrických, tureckých a keltských kulturách. Ačkoli tyto systémy kultury a teologie odrážejí multikulturní ideály, existují sjednocující napětí. Strom života totiž běžně symbolizuje spojení s posmrtným životem, kořeny předků a božství.


Existuje několik interpretací symbolu stromu života, nejčastěji představuje spojení a jednotu. 

Spojení: Kruhy představují konektivitu a začlenění. Kořeny stromu sahají hluboko do země, zatímco hojné listy jsou masité ven a nahoru. Strom představuje základní úhel, spojující zemi a nebe je symbolem toho, jak jsme všichni spojeni kruhem života.

Síla: Pokud zkoumáme přírodu a hledáme dokonalý symbol síly, myslíme na neochvějnou kvalitu stromu. Stromy jsou hluboce zakořeněné pilíře síly, často přežívající bouře a přírodní katastrofy. Vykořenit strom vyžaduje hlubokou sílu, a proto tento symbol představuje sílu a stabilitu.

Růst: Stromy rostou pomalu v průběhu stovek let. Stromy jsou v nepřetržitém cyklu růstu, od malého semene přes stromek až po plně zralé. Jako lidé nikdy nepřestaneme růst, ale neustále vstřebáváme nové informace a znalosti.

Znovuzrození: S každou novou sezónou se stromy posouvají a mění. Na jaře kvetou listím a přicházejí na podzim, jsou bezlisté. Přesto jsou stromy odolné a plné života. Rostou a přizpůsobují se s každým ročním obdobím a každé přináší novou příležitost ke změně. Jako lidé snášíme roční období svého života, stejně jako stromy. Otočit nový list znamená přijmout změnu.

Rodina: Stromy představují spojení, takže není překvapením, že ke spojení našeho dědictví a předků používáme rodokmen. S každou novou větví představuje nový život. Kruh představuje pokračování předků, cyklus zrození a života. 

Klid: Příroda je klidné útočiště. Sbalili jste si někdy piknik a užili si ho ve stínu velkého stromu? Stromy poskytují úkryt, klid a pohodu a navozují pocity klidu a vyrovnanosti. 

1 100,00 Kč