Orgonitový přívěsek s Křišťálem, černým Turmalínem a Tyrkenitem, symbol oko boha Ra

Orgonitový přívěsek s Křišťálem, černým Turmalínem a Tyrkenitem, symbol oko boha Ra. Orgonity mají mnoho způsobů využití:


✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky


✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum


✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu


✅Podporují meditaceOrgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.


Křišťál patří k nejrozšířenějším minerálům. Je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou.Vnáší do duše jasno a čistotu.


Tyrkenit je očistný a ochranný kámen, často se využívá jako amulet. Má uklidňující účinek na lidské city, dobře působí proti stresu, podrážděnosti a netoleranci. Brání sebepoškozování, chrání před kritikou a pomáhá spojení s duchovními dimenzemi. Skvěle působí tam, kde jsou mezi lidmi problematické vztahy.


Turmalín je kámen ochrany a silné energie. Podporuje harmonii a čistí prostor. Je to strážce našeho domova i dobré nálady. Vnáší do života řád a dělá prostor pro světlo i optimismus. Vede nás k sebezáchovnému chování, radosti i síle postavit se sám za sebe. Díky řadě barevných variací působí na mnoha úrovních.

895,00 Kč