Orgonit do kapsy - ČAKRA

Orgonit do kapsy - Čakra


Muladhara - kořenová nebo také základní čakra.
Barva čakry: jasně červená.


Svadhisthana - sakrální nebo také sexuální a křížová čakra.
Barva čakry: oranžová


Manipura - čakra solar plexu nebo také pupeční čakra.
Barva čakry žlutá. 


Anahata - čakra srdce, nebo také srdeční čakra.
Barva čakry: zelená

 

Vishuddha - čakra hrdla nebo také krční či komunikační čakra.
Barva čakry: tyrkysová a světle modrá. 


Ajna - čakra Třetího oka nebo také čelní čakra.
Barva čakry: indigo (královská modř). 

 

Sahasrara - korunní čakra nebo také temenní čakra.
Barva čakry: fialová.


Beran: Beran je o tom, že se v životě přes to všechno posunete vpřed. Jejich důvěra a touha po více pomáhají partnerům na této cestě. Proto je vaší čakrou čakrový bod Solar Plexus, který vládne sebevědomí a vnitřní síle.

Býk: Býci jsou velmi nohama na zemi a v životě milují známost. Je důležité, aby byly zpočátku v pohodě. Takže v případě potřeby poklepejte na svou kořenovou čakru, abyste posílili svou základnu.

Blíženci: Jste extrovert a skvělý komunikátor. V sociálním prostředí se vám daří a není divu, že je pro vás vaše krční čakra velmi důležitá. Kdykoli se cítíte špatně, ujistěte se, že svou čakru nabijete energií.

Rak: Raci jsou označováni jako velmi emocionální. Jsou vysoce propojeni se svou intuitivní stránkou, a proto by se měli soustředit na svou čakru třetího oka.

Lev: Lvi věří v sebe. Jsou jediným znamením, které nejvíce následuje jejich srdce. Raději by dělali něco, co milují, než to, co se od nich očekává, a proto, co jiného než vaše srdeční čakra je pro Lva důležité?

Panna: Panny jsou také skvělé v tom, že jsou kreativní a komunikují. Rádi vyjadřují své názory, které se většinou liší od ostatních. Proto se Panny zaměřují na vaši krční čakru, protože vám pomáhá být efektivní v oblastech, které máte rádi.

Váhy: Váhy, jste smyslné a romantické. Tvá krása převyšuje vše. Vztahů si velmi vážíte a snažíte se je udržovat v rovnováze. Stejně tak zkuste vyvážit svou sakrální čakru, protože ovládá vztahy.

Štír: Honba za odpovědí pro tebe nikdy nekončí. Ale máte na to, abyste v životě vedli a hledali pro sebe jen to nejlepší. Když o sobě pochybujete, přijměte svou čakru Solar Plexus, Štíři.

Střelec: V srdci jsi romantický. Byli byste rádi, kdyby vás váš partner překvapil u vás doma večeří a květinami. Láska je váš oblíbený jazyk, a tak využití energie vaší sakrální čakry je pro vás to nejlepší.

Kozoroh: Rovnováha a stabilita jsou vše, o co usilujete, když si jdete za svými sny. Pracujete pro všechny své úspěchy, a proto mohou nastat chvíle, kdy je obtížné najít cestu dopředu. Vezměte si na pomoc svou kořenovou čakru v těžkých časech života.

Vodnář: Vodnáři mohou být k lidem trochu rezervovaní, ale jsou duchovně spojeni se světem tak, jak žádné jiné znamení není. Vesmír je jejich partnerem ve všech jejich snahách. Zaměřte se na svou korunní čakru, když se v životě cítíte trochu rozmístěni.   

Ryby: Ryby, umíte skvěle číst a porozumět lidem. Máte sklon mít intuici, která je nakonec většinou správná. Vaše korunní čakra vám umožní přijmout svou mystickou stránku a být tím, kým jste.

Orgonity mají mnoho způsobů využití:✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky

✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum

✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu

✅Podporují meditace


Svůj význam má i tvar kovových špon - je spirálovitý a spirála je jedním ze základních geometrických tvarů, na kterých je "postaven" náš vesmír. Tvar spirály umocňuje rezonanci s archetypem, který se spirálou souvisí.


Orgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.

Zvolte si variantu:

990,00 Kč