OBRAZY a NÁBYTEK

Znáte ten pocit, kdy se snažíte najít ten pravý umělecký kousek, který by dokonale doplnil váš interiér, ale nic se zdá být dostatečně originální nebo osobní? Tradiční dekorace působí často příliš obyčejně a neosobně. Je těžké najít něco, co skutečně vystihuje vaši individualitu a styl.

Uvědomuji si, jak frustrující může být, když se všechny zdánlivě jedinečné kousky nakonec zdají být pouhými replikami bez duše a příběhu. V dnešní době masové produkce se stává stále obtížnějším najít skutečně autentický artefakt, který by vyvolal ten pravý emotivní dopad.

S obrazem z epoxidové pryskyřice v designu geody přináším unikátní a naprosto originální řešení. Každý obraz je ručně vyráběn s využitím pravých minerálů a každý kousek je tak absolutně jedinečný. Nabízím možnost vytvořit obraz přesně na míru vašim představám – ať už jde o velikost, barvu nebo typ minerálů.

Zákazníci často vyprávějí, jak obraz změnil atmosféru jejich domova a stal se středobodem zájmu všech návštěv. Příběhy o tom, jak obraz přinesl do jejich prostoru harmonii a osobitý charakter, jsou pro mě tou nejlepší odměnou. Obrazy, které jsem vytvořila, si našly své místo v moderních obývacích pokojích, stylových kancelářích i útulných ložnicích.

Povězte mi o vašich přáních a já vytvořím obraz, který bude mluvit přímo k vám. Každý obraz je symbolickým zobrazením krásy a energie, kterou si můžete přinést přímo do svého domova.

Pokud máte specifické představy, vyplňte formulář níže, nebo mi zavolejte a společně vytvoříme něco, co bude skutečně vaše. Nezapomeňte, že každý kus je originál, tak jako vy.
Ceník obrazy:

 

20 cm srdce - 2200,-
25 cm srdce  - 2500,-
30 cm srdce - 3200,- 
40 cm srdce - 4500,-  

40 cm kulatý - 3900,-
50 cm kulatý - 4900,-
60 cm kulatý - 5900,- 
 

80x50 cm  - 7900,- 
100x50 cm  - 9900,-

 
Deska na obraz se dá vyrobit v rozměru dle potřeby. Cena individuální.


NÁBYTEK
Nově nabízíme i možnost renovace starých komod, nebo výrobu nových v designu geody.

Pokud máte vlastní představu a chcete zrenovovat vlastní kousek, nebo vyrobit nový v barvách, které si zvolíte, nevahejte nás kontaktovat.