Přívěsek měsíc Achát (růžový) + Měsíční kámen

Vyprodáno

Ručně drátkováno metodou wire-wrapping. 

Materiál - drátek patinovaná a leštěná surová měď. Kabošon Achátu ve tvaru měsíce, kamošon Měsíční kámen. 


Achát je kamenem sebedůvěry

Silně uzemňující kámen, který přináší stabilitu a rovnováhu do našeho života. Pokud se cítíte úzkostní a psychicky vyčerpaní, achát vám dodá energii a pocit bezpečí. Dostává do souladu energie v citové, tělesné i rozumové úrovni. Existuje velké množství druhů achátů, ale jejich schopnosti jsou v jádru velmi podobné. 


Achát zlepšuje koncentraci a analytické schopnosti. Podporuje sebedůvěru, sebepřijetí a sebepoznání. Díky tomuto kamenu je lehčí být k sobě upřímný a odvážný dělat důležitá životní rozhodnutí. Pomáhá překonat negativní pocity, zlobu a vnitřní napětí. Achát se hodí i pro situace, kdy se potřebujete zklidnit, zpomalit a najít sami sebe.


Měsíční kámen je po staletí v lidových tradicích spjatý s Měsícem a vodou. Traduje se, že díky tomu silně působí na city, emoce a intuici, že je skvělým pomocníkem proti nespavosti, udržuje v rovnováze ženskou a mužskou energii a údajně napomáhá za úplňku vyvolat živé sny. Jeho záře chladí citové rány a uklidňuje rozbouřenou mysl. Pomáhá při řešení mileneckých problémů.


Měsíční kámen je především ženský kámen, ženy chrání a léčí. Provází je v meditativních cestách do jejich nitra. Dívkám pomáhá rozvinout ženskost.


Řetízek bude součástí šperku.

1 800,00 Kč