Jak používat Orgonit.

18.07.2023
Jak používat orgonit.

Orgonit má magnetické pole, které nazýváme aura. V závislosti na velikosti zařízení může mít šířku od několika metrů až po stovky metrů, což znamená, že vše, co vstoupí do této oblasti, bude mít z orgonitu prospěch. 

Nejprve však musíte pochopit, že různí lidé zažívají s orgonitem a krystaly různé věci. Obvykle dostáváme to, co odpovídá našemu přesvědčení v tom smyslu, že pokud nevěříte na krystaly a energie, pravděpodobně z toho nic nezískáte, můžete obdivovat jejich krásu, ale to je vše. Pokud nyní věříte v tuto sílu a otevřete se jí, získáte skvělé zkušenosti a výsledky.

Meditace: Když budete mít při meditaci poblíž orgonit, pomůže vám to rychleji a hlouběji se uvolnit. Může také pomoci zlepšit vidění a intuici během meditace.

Voda: můžete si před pitím nabít vodu pomocí orgonitu umístěného blízko vody. Nemusíte jej dávat dovnitř, stačí jen pod nebo nahoře (podtácek). Někteří lidé mohou cítit, jak se chuť vody změní během několika hodin vystavením orgonitu.

Jídlo: Protože většina našich potravin obsahuje vodu, můžete své jídlo vystavit orgonitu předtím, než je sníte. Do lednice vložím jeden Orgonit, uchová potraviny mnohem déle čerstvé a nabije celou lednici pozitivní energií.

EMF: Orgonity jsou velmi účinné pro snížení nebo dokonce úplné blokování negativního elektromagnetického pole z věží mobilních telefonů, wifi, „chytrých měřičů“ atd. nebojte se, nebude to blokovat výkon vaší wifi doma, ale sníží negativní vliv na naše tělo.

Bolest: U některých lidí dochází ke zmírnění bolesti a někdy jsou dokonce úplně zastaveni umístěním orgonitu do blízkosti bolesti. Lépe a rychleji se také hojíme například pravidelným používáním Orgonitu po operaci.

Zvíře: Zvířata jsou citlivá na energii a využijí ji podle svých potřeb k relaxaci, léčení atd.

Spánek: Umístěte orgonit například pod polštář nebo blízko hlavy, můžete zažít hlubší spánek a také to povzbudí vaše sny. 

Rostliny: Umístění orgonitu blízko rostlin jim může pomoci růst rychleji, být silnější.

Toto je jen několik příkladů toho, co orgonity dokážou. Musíte to vyzkoušet sami a nechat se vést svou fantazií.