Orgonit s Křišťálem a Larimarem, Květ života, dřevěný rámeček.

Orgonit s Křišťálem a Larimarem, Květ života, dřevěný rámeček.Orgonity mají mnoho způsobů využití:


✅Neutralizují negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky


✅Eliminují působení geopatogenních zón na minimum


✅Ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu


✅Podporují meditaceOrgon je vědomý a disponuje inteligencí. Orgonit a jeho čistící schopnosti k sobě přitahuje elementární bytosti přírody. I proto platí, že "orgonit má rád dobré lidi", a pokud si k němu dokážeme najít osobní vztah, bude nám fungovat ještě lépe a více.


Křišťál patří k nejrozšířenějším minerálům. Je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou.Vnáší do duše jasno a čistotu.


Larimar je kámen meditace a vnitřního míru. Pomáhá nám získat nadhled a odstup od problémů, ukazuje nám cestu k jejich nejpřirozenějšímu řešení.


Květ života je geometrický vzor, ​​který se skládá z 19 kruhů stejné velikosti, které jsou vzájemně propojeny. Obrázek vypadá jako soubor stejně proporčních květin. Kompozice je nejen krásná; má hluboký symbolický význam pro naši existenci, život na Zemi a formování vesmíru .


Pro ty, kdo věří, představuje symbol Květ života božský plán stvoření. Věří, že tvary v designu Flower of Life představují stavební kameny života nebo existence.


V posvátné geometrii Květ života demonstruje opakující se matematické vzorce, které existují v přírodě a ve vesmíru obecně. Tyto vzory jsou založeny na stavebních blocích, které se opakují. Stoupenci posvátné geometrie tedy věří, že Květ života je důkazem inteligentního designu božského stvořitele a vzájemného propojení života ve vesmíru. 

1 100,00 Kč